עיצוב אתרים מורכב מטכנולוגיה ועיצוב גרפי שמטרתו הסופית היא לגרום לגולשים להתעניין ולהישאר באתר כמה שיותר, אך לא די בעיצוב מרהיב אלא חובה לספק חווית משתמש נוחה ושימושית אם רוצים שהגולשים ישיגו את מבוקשם באתר שלכם ולא יעברו לאתר מתחרה.

בכדי להשיג עיצוב אתרים ברמה כזו שהאתר יהיה מאוזן בין עיצוב גרפי מרשים לבין עיצוב שימושי, אנחנו משלבים בין השניים בעזרת הניסיון שלנו בעיצוב אתרים בתחומים שונים, שילוב שיצליח להרשים את הגולשים ויחד עם זאת להגשים את מטרת העסק.

בחירה נכונה של צבעים
בעיצוב אתרים חשוב לבחור את הצבעים הנכונים שמתאימים לתחום העיסוק של האתר, בחירה נכונה ופיזור מתאים של צבעים בכותרות, בתוכן, בגווני תמונות וברקע מספק נקודת זכות ראשונה עבור האתר וזה בעצם מה שגורם לגולשים להרגיש שהם נמצאים במקום הנכון מבחינתם, ישנם מספר טכניקות להשפיע על הגולשים ולמשוך את עיניהם לצורך הישארות באתר, אחת הטכניקות היא שימוש נכון בתמונות באיכות גבוהה.

תצוגה ופריסת האתר
נקודת הזכות השנייה היא בפריסת האתר על גבי העמוד, בחירת רוחב האתר ושטח התצוגה מציינים לרוב את סוג האתר, שכן בעת בניית אתרים בוחרים את המבנה של האתר ואת שטח התצוגה במסכים שונים כמו מסכי מחשב, טאבלטים וניידים.

עיצוב חווית משתמש UX\UI
נקודת זכות שלישית וחשובה לא פחות בבניית אתרים היא ניווט נוח וקל שיוביל את הגולשים למקום שהם מחפשים ומשם ליעד הבא בתוך האתר, ככל שהגולשים יישארו יותר זמן באתר כך הסבירות לספק את מבוקשת גדול.

היתרונות שלנו בעיצוב אתרי אינטרנט
סיט-קום לייב משתפת את הלקוח מתחילת התהליך ועד סופו, הלקוח מקבל כתובת אתר מהרגע הראשון של הפעילות בכדי שיוכל לצפות בתהליך הבנייה והעיצוב בכל רגע נתון ומכל מקום וכך בעצם הלקוח מעורב אקטיבי בעיצוב האתר.

בנוסף אנו מספקים את אירוח האתר, דומיינים ותיבות דואר והכל תחת מערכת ניהול אחת עם גישה מלאה.
עיצוב אתרים בטרנד החדש ללא גבולות וללא מחסומים.
עיצוב אתר דינאמי, נקי ואלגנטי.
זה הכיף שלנו להפתיע כל פעם מחדש.
עיצוב אתרים רספונסיבי:
התאמה מלאה למכשירי סלולר זהו אחד הדברים החשובים היום אם לא החשוב ביותר.
יותר אנשים גולשים מהסמארטפון ואתם חייבים לספק חווית גלישה מהנה וצפייה נוחה.
עיצוב חווית משתמש יוביל לחשיפה מירבית של המידע שלכם באתר,
וחשיפה היא המטרה הסופית בין אם המידע שיווקי או מקצועי.

עיצוב אתרים